Založení a správa obchodních společností

Pomáháme na Slovensku, v České republice, Velké Británii a USA, Spolupracujeme také s Vízovými Advokáty a Pomáháme s Vyřízením Víz do USA

Vážení klienti,

V naší Advokátní Kanceláři jsme hrdí na to, že můžeme poskytnout komplexní právní služby v oblasti zakládání a správy obchodních společností. Jsme tu, abychom Vám pomohli vybudovat stabilní základ pro Vaše podnikání a podpořili Vás v rozvoji na Slovensku, v České republice, Velké Británii i USA.

Obchodní společnost01

Založení obchodních společností

Náš tým zkušených právníků Vám pomůže s celým procesem zakládání obchodní společnosti v různých zemích. Od výběru nejvhodnější právní formy a zvolení názvu společnosti až po registraci v příslušných obchodních rejstřících, budeme s Vámi krok za krokem, abychom zajistili bezproblémové založení Vaší firmy.

Správa obchodních společností

Řídit a spravovat společnost vyžaduje přesnost, odbornost a dodržování platných právních předpisů. Naši právníci Vám poskytnou rady a podporu při všech administrativních povinnostech a vedení společnosti, abyste měli jistotu, že vše je v souladu s legislativou.

Spolupráce s vízovými advokáty

Víme, že pro některé klienty je důležitou součástí podnikání nebo osobního rozvoje možnost cestovat a pracovat v zahraničí. Proto spolupracujeme s kvalifikovanými vízovými advokáty, kteří nám pomáhají s komplexním řešením vízových a imigračních záležitostí. Pokud plánujete vyřídit víza do USA pro sebe nebo pro své zaměstnance, jsme tu, abychom Vám v tomto procesu pomohli.

Lokální znalosti, globální působení

Náš tým advokátů má bohaté zkušenosti s právními systémy v různých zemích a s různými právními kulturami. Bez ohledu na to, zda plánujete podnikání na Slovensku, v České republice, Velké Británii nebo USA, jsme připraveni Vám poskytnout odborné rady a právní služby na mezinárodní úrovni.

Vaše podnikání je naší prioritou a jsme tu, abychom Vám poskytli veškerou potřebnou právní pomoc a podporu. Dejte nám šanci být Vaším spolehlivým partnerem při zakládání a správě obchodních společností a při zabezpečování vízových záležitostí do USA.

Kontakt

Kontaktujte nás ještě dnes

Kontaktujte nás ještě dnes a začněte budovat svou úspěšnou cestu k podnikání a růstu.